Produkty luxusnej kozmetiky Golden Rose nájdete v kategóriách odlíčenie a čistenie pleti, starostlivosť o pleť, starostlivosť o telo, vrásky a stárnutie pleti a exkluzívna starostlivosť o pleť.

Hlavné vlastnosti produktov Golden Rose

Bez parabénov, SLES, SLS, silikónov a ropy

Výrobky sú výlučne organické a neobsahujú žiadne škodlivé umelé látky a prímesy.

Dermatologicky testované

Naša kozmetika patrí k extrémne bezpečným výrobkom. Nie je testovaná na zvieratách v ktorejkoľvek fáze dodávateľského reťazca.

Na nikel testované

Všetky naše produkty sú testované na nikel s výsledkom <0,00001. Úplne bezpečná pre alergikov na kovy.

Použitie produktov Golden Rose

ODLÍČENIE A ČISTENIE PLETI

Dokonalé vyčistenie pokožky tváre patrí medzi základnú starostlivosť o pleť. Je vhodné používať kompletný rad danej značky, vrátane krému.  Zohľadňujte tiež typ vašej pleti – mastná pleť potrebuje rozdielnu starostlivosť, než pleť suchá alebo citlivá.

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Ak chcete, aby bola vaša pleť vždy krásna a zdravá, je dôležité dopriať jej pravidelnú dennú starostlivosť , ktorú si u nás môžete vybrať priamo pre váš typ a potreby pleti.

So starostlivostou o pokožku by sa malo začať už v mladom veku. Pokožka je najväčší orgán v tele. Má predovšetkým ochrannú funkciu. Správnou starostlivosťou sa Vám odvďačí zdravím a pevnosťou aj vo vyššom veku. Starostlivosť o pokožku tela je nutnosť a nie luxus.

Základom v starostlivosti o pleť je správne čistenie pleti, bez ohľadu na to, či používate make-up, alebo nie. Pleť je potrebné vyčistiť ráno aj večer. Následne sa nanáša gél, krém alebo sérum. Hovorí sa, že denný krém je pre zdravie pokožky, nočný krém pre krásu. Denný krém pokožku chráni pre nečistotami a škodlivými vplyvmi, ale zároveň ju aj hydratuje. Nočný krém pokožku regeneruje. Na noc sa odporúča nočný krém, očný lifting alebo pleťová maska pred spaním.

VRÁSKY A STÁRNUTIE PLETI

Vrásky, zvädnutá pleť, nedostatok hutnosti pleti a jej tvaru – to všetko trápi ženy v pokročilejšom veku. Predíďte všetkým týmto príznakom s tou správnou starostlivosťou.

EXKLUZÍVNA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Peptidy v kozmetike sa vyrovnajú botulotoxínu. Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti.

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky:

  • posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,
  • zvýšenie pružnosti pokožky,
  • zlepšenie pevnosti pokožky,
  • celkový žiarivý vzhľad pokožky.

Sekrét zo slimačieho slizu je v kozmetickom priemysle využívaný dlhšiu dobu, avšak až v tomto období sa využíva oveľa úspešnejšie jeho aktívne percentuálne zloženie. Má vlastnosť vysokej miery hydratácie, regenerácie a podpory tvorby kolagénu a elastínu. Báječne tak redukuje vrásky a aj jazvy po vážnejších akné. V ošetrujúcej kozmetike sa začal využívať vďaka svojmu vysokému obsahu polymérov, ktoré sa pri schnutí zmršťujú a sú tak skvelým pomocníkom k vypínaniu pleti a boji proti vráskam. Tento extrakt má jedinečné regeneračné a protivráskové účinky na pleť a  má viditeľný  liftingový efekt.